רכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים

כדי לשמור על חווית צפייה מהנה באולם – לקבוצות מעל 6 ילדים נדרשת נוכחות מלווה מבוגר.

לרכישת כרטיסים
סרט 6

מפגש מהסרטים + הקרנה של הסרט "אמיצה"

מפגש מהסרטים / הדובים בקולנוע • בדיבוב לעברית • לגילי 6+

 

איך זה לגדול בחסות מנהגים שנהוגים אצלנו במשפחה במשך שנים ארוכות. האם מנהגים יכולים להשתנות, האם אנחנו צריכים להתאים את עצמנו למנהגים, ומה קורה אם אנחנו מרגישים ומתנהגים הפוך ממה שמצפים מאיתנו? בואו לשיחה מרגשת, מצחיקה ומלמדת, יחד עם סהר זוארץ על המהות שלנו כילדים, האם יש צבעים לבנים ולבנות והאם אפשר לשבור את דרך החשיבה ולגלות, כמו שמרידה מלמדת אותנו, שמה שחשוב הוא מה שיש לנו בלב ובראש:

 

לאחר המפגש (שאורכו כ-45 דקות) תיערך הפסקה שכל כ-15 דקות ובסיומה יוקרן הסרט:
אמיצה – בדיבוב לעברית (לגילי 6+)
Brave
בימוי: מארק אנדרוז, ברנדה צ'פמן
דיבוב לעברית: אילנית גרשון, לימור שפירא, יורם יוספברג
אחד הסרטים הבולטים של אולפני פיקסאר. 'אמיצה' היא אגדה סקוטית ומספרת את סיפורה של מרידה, קשתית מאומנת וזריזה, בתם של המלך פרגוס ושל המלכה אלינור. מרידה רוצה להוכיח את עצמה ויוצאת נגד מנהג עתיק יומין בממלכה. היא מצליחה להרגיז את אדוני הארץ, ומעשיה גורמים לכאוס ופחד בממלכה. כשהיא מבקשת מאישה זקנה ויוצאת דופן שתעזור לה, היא נוחלת כישלון מר. הצרות אליהן היא נכנסת מלמדות את מרידה את משמעותו של האומץ, והיא מצליחה לגבור עליהן רגע לפני שכבר מאוחר מדי.
ארה"ב 2012, 93 דקות, דיבוב לעברית

 

 

על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של הקרנת הסרט ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ואו עם עגלות לסינמטק הילדים, תודה על ההבנה.

רצינו שתדעו

מרידה, היא הדמות הראשונה בסרטי פיקסאר שזכתה להיכלל כ"נסיכת דיסני". עם זאת, היא גם אחת הנסיכות היחידות שלא מתאהבות בנסיך במהלך הסרט.
  • משך הפעילות: כשעתיים
  • מחיר כרטיס: ₪40
לרכישת כרטיסים