רכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים

כדי לשמור על חווית צפייה מהנה באולם – לקבוצות מעל 6 ילדים נדרשת נוכחות מלווה מבוגר.

סרט 5

מפגש מהסרטים + הקרנת "גיבורה בהפתעה"

 

 

מפגש חוויתי מדליק עם השחקנית והמדבבת עדי ארד, שדיבבה כמה מהדמויות האהובות בטלוויזיה ובקולנוע (בהן גם וונדר וומן ופרנקי). עדי תנחה מפגש מסקרן שכולו קולות (לפעמים שונים לעיתים גם משונים). במהלך המפגש, תספר עדי על הקסם של עולם המשחק והדיבוב, תדגים לקהל הילדים והנוער כיצד היא מאפיינת קולות מיוחדים בדיבוב, איך זה מתבצע באולפן ובעיקר סודות מאחורי הקלעים של הסרטים שכולם מכירים ואוהבים.

לאחר המפגש (שאורכו כ-45 דקות) תיערך הפסקה שכל כ-15 דקות ובסיומה יוקרן הסרט החדש "גיבורה בהפתעה" שם מדבבת עדי את הדמות הראשית, זו של מגי הוואמבט:

 

גיבורה בהפתעה – בדיבוב לעברית (לגילי 5+)
Combat Wombat
בימוי: ריקרד קוסו
דיבוב: עדי ארד, דני מוג'ה, עמית יוסבוביץ', יובל בינדר

 

התכוננו לגיבורה הכי מפתיעה והכי מגניבה של השנה! מגי היא וומבט שחיה לבדה בשולי עיר המשאלות. יום אחד היא נקלעת לקטטה, ובמהלכה מצליחה להציל את חייו של סוויטי, וומבט אובססיבי לגיבורי-על. בעקבות זאת היא נדחפת לאור הזרקורים כגיבורת העל החדשה ביותר של העיר. מגי לוקחת על עצמה את הכינוי “הוומבט הלוחמת”, לוחמת פשע ידידותית אך אימתנית, אשר כובשת את אנשי העיר באופן מידי. למרות זאת, לא כולם שמחים לקבל לחיקם את לוחמת הפשע החדשה.

 

אוסטרליה 2020, 85 דקות, דיבוב לעברית

מחיר: 40 ש"ח. מנויים בתוספת תשלום של 10 ש"ח

 

על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של הקרנת הסרט ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ואו עם עגלות לסינמטק הילדים, תודה על ההבנה.

רצינו שתדעו

הבמאי של הסרט, ריקרד קוסו, ביים סרט אנימציה נוסף, "עץ המשאלות", שגם הוקרן אצלנו בסינמטק הילדים.
  • משך הפעילות: כשעתיים וחצי (כולל הפסקה)
  • מחיר כרטיס: ₪40