רכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים

כדי לשמור על חווית צפייה מהנה באולם – לקבוצות מעל 6 ילדים נדרשת נוכחות מלווה מבוגר.

לרכישת כרטיסים
סרט 10

מפגש מהסרטים + הקרנת הסרט "פארק היורה"

הקרנה מיוחדת • לגילי 10+

 

אחד הסרטים המוערכים והאהובים של הבמאי סטיבן שפילברג. שפתח את הדלת לשימוש באפקטים מיוחדים בעזרת אנימציה ממוחשבת ושמציין 30 שנה ליציאתו.
טל מיכלס, חובב מדע בדיוני בכלל ודינוזאורים (ודרקונים) בפרט, ייקח את הילדים למסע קולנועי של 100 שנה. הדינוזאורים תמיד גירו את הדמיון של היוצרים, וסרטי דינוזאורים ניתן למצוא עוד אי שם בתקופת הסרט האילם (אפילו מלפני יותר מ-100 שנים). למה מפלצות כל כך מסקרנות, מרגשות, ומפחידות אותנו והאם הדינוזאורים באמת היו מפלצות או סתם חיות שניסו לחיות את חייהם. והשאלה הכי חשובה, האם כל הדינוזאורים מסוכנים?

 

אורך המפגש כ-30 דקות ולאחריו הפסקה של כ-15 דקות ולאחריה יוקרן הסרט:
פארק היורה (מתאים לגילי 10+)
Jurassic Park
בימוי: סטיבן שפילברג
משחק: סם ניל, לורה דרן, ג'ף גולדבלום
אחד הסרטים הטובים, המוערכים והאהובים של הבמאי סטיבן שפילברג שבקרוב יציין 30 שנה ליציאתו. לג'ון האמונד, מיליונר מזדקן, יש רעיון מטורף: לפתוח פארק שעשועים שבו האטרקציה המרכזית היא דינוזאורים חיים, אמיתיים, לא בובות המופעלות מרחוק. לפני פתיחת הפארק לקהל הרחב מזמין האמונד קבוצת חוקרים נודעים להתרשם מהפארק. כבר במהלך סיור ההתרשמות הראשוני, משתבשות כל התוכנית. העניינים (והחיות) יוצאים משליטה והביקור בפארק הופך למסע הישרדות מדהים ומותח תוך התמודדות מול יצורים קדמוניים שחזרו – ובגדול. אין פלא שהסרט זכה בפרס האוסקר בקטגוריית האפקטים הטובים ביותר של השנה, ובעוד שני פרסים נוספים.
ארה"ב 1993, 121 דקות, אנגלית תרגום לעברית

 

 

על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של הקרנת הסרט ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ואו עם עגלות לסינמטק הילדים, תודה על ההבנה.

רצינו שתדעו

בחלק מהסצינות השתמשו בדיזנואורים בובות שנבנו בגודל מלא, ובחלק היה שילוב שבין בובות לבין אנימציה ממוחשבת תלת ממדית.
  • משך הפעילות: שעתיים וחצי
  • מחיר כרטיס: ₪40
לרכישת כרטיסים