רכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים

כדי לשמור על חווית צפייה מהנה באולם – לקבוצות מעל 6 ילדים נדרשת נוכחות מלווה מבוגר.

לרכישת כרטיסים
סרט 10

מפגש מהסרטים + הקרנת הסרט "שומרים הגלקסיה"

היקום הקולנועי של מרוול • לגילי 10+

 

מפגש עם הקומיקסאי טל מיכלס, אוהב וחובב קומיקס בכלל וקומיקס של מרוול בפרט. במפגש יספר מיכלס, על ההיסטוריה של קבוצת הגיבורים הכי הזויה ומשונה של חברת מרוול, שכוללת בין היתר רקון, ועץ! שומרי הגלקסיה – שהופיעו לראשונה בשנת 1968 ומאז הם מככבים בכותרים שונים של מרוול. מדוע דווקא החבורה הזו (והלא מאוד מוכרת, לפני הסרט כמובן) זכו לעיבוד קולנועי מרהיב, הימור גדול מצד מרוול שזכה להצלחה גדולה מאוד. טל מיכלס ממשיך את הצעדה במרחבי השלב השני ביקום הקולנועי של מרוול (שמתקרב לסיומו).

 

אורך המפגש כ-30 דקות ולאחריו הפסקה של כ-15 דקות ולאחריה יוקרן הסרט:
שומרי הגלקסיה (לגילי 10+)
Guardians of the Galaxy
בימוי: ג'יימס גאן
משחק: כריס פראט, זואי סלדנה, דייב בוטיסטה
ההרפתקן פיטר קוויל הופך למטרה של צייד ראשים אכזרי אחרי שגנב אבן שמימית ומסתורית שהייתה שייכת לרונאן, נבל המאיים על היקום כולו. כדי להתחמק מרונאן העקשן, קוויל נאלץ לכרות ברית עם ארבע דמויות מוזרות, ביזריות וגם מיואשות: רוקט-ראקון בעל האקדח, גרוט- יצור אנושי דמוי עץ, גאמורה הקטלנית והאניגמטית ודראקס המשמיד בעל יצר נקמה. כשקוויל מגלה את כוחה האמיתי של האבן השמימית והאיום על הקוסמוס שהיא טומנת בחובה, הוא חייב לעשות כמיטב יכולתו ולכנס את יריביו לשוד נואש אחרון שיכריע את גורל הגלקסיה.
ארה"ב 2014, 122 דקות, אנגלית תרגום לעברית

 

 

על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של הקרנת הסרט ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ואו עם עגלות לסינמטק הילדים, תודה על ההבנה.

רצינו שתדעו

רצינו שתדעו: דייב בוטיסטה שמגלם את דראקס, החל את דרכו כמתאבק של ה-WWE.
  • משך הפעילות: שעתיים וחצי
  • מחיר כרטיס: ₪40
לרכישת כרטיסים