רכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים

כדי לשמור על חווית צפייה מהנה באולם – לקבוצות מעל 6 ילדים נדרשת נוכחות מלווה מבוגר.

לרכישת כרטיסים
סרט 6

מפגש מהסרטים + הקרנת "משפחה בהחלפה 2"

מפגש מהסרטים / ההורים המיוחדים שלי • בדיבוב לעברית • לגילי 6+

 

מפגש חוויתי מדליק עם השחקנית והמדבבת עדי ארד, שדיבבה כמה מהדמויות האהובות בטלוויזיה ובקולנוע (בהן גם וונדר וומן ופרנקי). עדי תנחה מפגש מסקרן שכולו קולות (לפעמים שונים לעיתים גם משונים). במהלך המפגש, תספר עדי על הקסם של עולם המשחק והדיבוב, תדגים לקהל הילדים והנוער כיצד היא מאפיינת קולות מיוחדים בדיבוב, איך זה מתבצע באולפן ובעיקר סודות מאחורי הקלעים של הסרטים שכולם מכירים ואוהבים.

 

לאחר המפגש (שאורכו כ-45 דקות) תיערך הפסקה שכל כ-15 דקות ובסיומה יוקרן הסרט החדש "משפחה בהחלפה 2" שם מדבבת עדי את דמותה של מרלן הרעה:

 

משפחה בהחלפה 2 – בדיבוב לעברית (לגילי 6+)
Happy Family
בימוי: הולגר טאפה
דיבוב לעברית: גדי לוי, שרון שחל, עדי ארד, אלונה אלכסנדר, יורם יוספברג
המשפחה המפלצתית הכי חמודה בשכונה חוזרת! בסרט ההמשך ללהיט הגדול "משפחה בהחלפה" (2017), מפלצות מפורסמות, כמו באבא יאגה ודרקולה, נחטפות אחת אחרי השנייה. מקס ומשפחתו מתגייסים למשימה, כדי להציל אותם ולגלות מי עומד מאחורי החטיפות הללו. בשביל זה, עליהם להפוך שוב ל… ערפד, מפלצת, מומיה ואיש הזאב. ממש משפחה לא נורמלית! ביחד עם שלושת ערפדי המחמד שלהם, הם פוגשים מפלצות חדשות, חברים חדשים ורודפים אחרי ילדה מסתורית בשם ״מילה״. בדרך הם מבינים שלא חייבים להיות מושלמים – בשביל להיות משפחה.
גרמניה, בריטניה 2021, 103 דקות, דיבוב לעברית
מחיר כרטיס 40 ש"ח למנויים כניסה חינם

 

 

על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של הקרנת הסרט ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ואו עם עגלות לסינמטק הילדים, תודה על ההבנה.

רצינו שתדעו

לעשות סרטים זה עסק יקר. הפקת "משפחה בהחלפה 2" עלתה 40 מיליון! דולרים
  • משך הפעילות: כשעתיים
  • מחיר כרטיס: ₪40